Już od 2015 roku zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń, przeznaczonych dla osób z różnym stopniem ubytku słuchu. Dotychczasowa współpraca z firma Słuch Medica w Kwidzynie zaowocowała wielkim doświadczeniem, rozpoznawalnością w branży jak również wielkim zaufaniem wśród Pacjentów.  Zdrowie i komfort naszego Pacjenta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by dobrany przez nas aparat słuchowy, służył Państwu przez długie lata. Używamy sprzętu tylko i wyłącznie znanych i powszechnie szanowanych firm, co sprawia, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Naszym niewątpliwym atutem jest współpraca z wiodącymi markami na rynku. Dzięki temu posiadamy najnowocześniejsze, w pełni zaawansowane technicznie i technologicznie rozwiązania.

Wysokiej jakości aparaty słuchowe, w pełni dopasowane akcesoria oraz nowoczesna aparatura to nie jedyne nasze zalety. Firma Fonomed posiada profesjonalnych, rzetelnych i doświadczonych specjalistów, którzy czuwają nad Państwa zdrowiem zachęcając do profilaktycznych badań słuchu.

To, co pragniemy Państwu zaoferować to:


Indywidualne dopasowanie wkładek usznych

Sprzedaż najwyższej jakości aparatów słuchowych oraz akcesoriów z nimi związanych dopasowanych do potrzeb Pacjenta

Kompleksową opiekę nad Pacjentem

Bezpłatne badanie słuchu

Aparaty słuchowe od półki ekonomicznej, po najbardziej zaawansowane

Wizyty domowe

Badania, w tym audiometrię tonalną, tympanometrię, badanie odruchów strzemiączkowych, audiometrię słowną, parametry szumu

Konsultacje audioprotetyczne oraz możliwość skorzystania z refundacji

Badania dla pracowników oraz dzieciJako, że komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów stanowią dla nas nadrzędny cel, w swojej pracy używamy tylko najlepszego sprzętu.